פתרונות ביטוח כללים

לריידלר סוכנות לביטוח מגוון פתרונות ביטוח לגידור סיכוני מקצוע ועסק. המומחיות שלנו היא לתפור פתרונות ייחודיים למקרים המצריכים חשיבה מחוץ לקופסה והיכרות מעמיקה עם עולם הביטוח.

ביטוח ימי ואווירי

פעולות יבוא וייצוא הכרחיות להצלחת עסקים או מפעלים תעשייתיים. כדי לשמור על הסחורות והמטענים וכדי להימנע מפגיעות כלכליות שונות כדאי לרכוש ביטוח ימי ו/או אווירי ולהבטיח כיסוי למטען ולרכוש. ריידלר סוכנות לביטוח מקבוצת שגיא יוגב, יתאימו לכם ביטוח ימי ו/או אווירי מקיף ואמין.


העברת מטענים ממדינה למדינה חושפת אותם למצבי סיכון שונים. חוקי מדינת ישראל אינם חלים על המקומות בהם עשויים להיגרם הנזקים למטענים, ולכן כדאי לדאוג לכיסוי ביטוחי לכל סחורה היוצאת את גבולות המדינה. פוליסות ביטוח ימי ואווירי עונות לחוקי המשפט הבינלאומי ואינן כפופות לחוקי הביטוח של מדינת ישראל. גם הנוסח המשפטי של סעיפי הכיסוי השונים נקבע לפי הסכמים משפטיים בינלאומיים שונים והוא קבוע וזהה ברוב המדינות.

אילו סוגי כיסויים ניתן לרכוש במסגרת ביטוח ימי ואווירי?

תחום הביטוח הימי והאווירי הוא נרחב. כל בית עסק או מפעל תעשייתי ימצאו מענה לדרישות התובלה הספציפיות שלהם באמצעות שימוש מושכל בהרחבות העומדות לרשותם. קיימת שורה ארוכה של כיסויים הניתנים לרכישה ומעניקים פתרונות לכל פגיעה אפשרית במטען.

ניתן לרכוש פוליסת ביטוח ימי ואווירי באופן חד פעמי עבור הובלת מטען יחידה, או לרכוש פוליסה פתוחה שמיועדת לחברות העוסקות ביבוא ו/או יצוא באופן קבוע. פוליסה כזו מעניקה כיסוי לתקופה קבועה מראש, מכסה את כל המטענים הנשלחים ואינה מחייבת עדכונים ודיווחים שוטפים לחברת הביטוח.

ניתן לרכוש כיסויים ברמות שונות, החל מכיסוי לכל מצבי הסיכון, המציע כיסוי לרוב התרחישים האפשריים, וכלה בכיסויים ספציפיים ונקודתיים כמו כיסוי כנגד שריפה, טביעה, פיצוץ ועוד.

משך זמן כיסוי המטען נלקח בחשבון ונתון לשינוי. קיימים ביטוחים המעניקים כיסוי רק עד הגעת המטענים לרציף פריקה או למחסנים בשדה התעופה, וקיימים ביטוחים המכסים את המטען עד הגעתו הסופית ליעדו.

ביטוח אחריות מקצועית

אנחנו ניקח אחריות על הפעילות שלך

הגשת תביעות פיצויים כנגד בעלי מקצועות חופשיים מכל הסוגים נמצאת במגמת עליה. מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, מטפלים אלטרנטיביים ובעלי מקצועות חופשיים נוספים חשופים לתביעות מסוג זה, מאחר ואילו אינם חלק ממנגנון עסקי המספק להם הגנה משפטית. תשלום פיצויים לתובע יכול לגרום לקריסה כלכלית.


אם אתה בעל מקצוע חופשי, ביטוח אחריות מקצועית הוא הכרחי והוא ישפה אותך בגין פיצויים אותם עליך לשלם ללקוח ויגן על העסק שלך מפני פשיטת-רגל.

מה כולל הביטוח?

כאשר מוגשת כנגדך תביעת פיצויים בגין נזק שנגרם ללקוח בעקבות שירות אותו סיפקת, דוגמת טיפול או אימון, ביטוח אחריות מקצועית יגן עליך וישלם את הפיצויים לתובע במקומך.

במידה והשירות אותו אתה מספק כולל גם מוצר – דוגמת תוכנה או תרופה – אז עליך לרכוש ביטוח אחריות מקצועית משולב, המשפה אותך בגין פיצויים ללקוח גם על נזקים שנגרמים כתוצאה מ – שימוש במוצר.

מדוע אנחנו זקוקים לביטוח ?

  • מגן עליך מפני תביעות של רשלנות מקצועית
  • מכסה הוצאות משפטיות סבירות הדרושות להגנה גם בפני תביעות סרק.
  • הגנה מפני תביעות מצד המטופלים.

יתרונות נוספים :

  • משמש כהוצאה מוכרת לעצמאיים/יות
  • מספק שקט נפשי
  • נדרש ע”י מוסדות רבים כתנאי להקשרות עסקית

ביטוח עסק

מבחר כיסויים לכל בית עסק

כל כך הרבה אנרגיה, מחשבה ומאמץ מושקעים בבניית בית עסק. לכן הגיוני להשלים את המהלך בבחירת ההגנה הטובה ביותר עבורו. בריידלר סוכנות לביטוח מקבוצת שגיא יוגב, ילוו אתכם במקצועיות עד לבחירת הביטוח העסקי המתאים לכם ביותר


לכל בית עסק ההתנהלות המיוחדת שלו והצרכים הספציפיים וההכרחיים להמשכיותו. חברות הביטוח יצרו שורה ארוכה של כיסויים ביטוחיים, מהם ניתן לבחור את אלה המתאימים ביותר לאופי בית העסק ולעבודתו.

אילו ביטוחים עסקיים ניתן לבחור?

הביטוחים העסקיים הקיימים בשוק מכילים מגוון פתרונות לפגיעות אפשריות בבית העסק ובתפקודו. ההנחה הבסיסית היא שבית עסק יכול להיפגע באופן פיסי, אבל לא פחות מכך, שמו הטוב של בית עסק יכול להיפגע או תכניתו העסקית העתידית.

כדי לתת מענה לפגיעות פיסיות, קיימים בשוק הביטוחים העסקיים פתרונות שונים החל בכיסוי למבנה בו שוכן בית העסק, דרך ביטוח התכולה הכולל את רכוש בית העסק ואת המלאי העומד למכירה, וכלה בכיסויים הנותנים מענה ספציפי, כמו כיסויים לאמצעי מחשוב המציעים גם שירות טכנולוגי ותמיכה וכיסויים כנגד שריפות, תאונות ועוד.

הכיסויים הנותנים מענה לאפשרות של פגיעה בהתנהלותו העסקית של העסק, כוללים כיסויים כנגד פגיעה בשמו הטוב של בית עסק, תביעות בגין רשלנות מקצועית או בגין מוצרים שגרמו נזקים וכיסויים כנגד תביעות עובדים וצד ג’.